Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 i pożegnanie Absolwentów

Dnia 24 czerwca 2022 roku oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Z jednej strony rok niełatwy, z drugiej zaś pełen sukcesów naszej szkoły, o których dziś mieliśmy okazję sobie przypomnieć. Pozytywne emocje związane z wręczeniem nagród, wyróżnień i świadectw oraz radość z rozpoczynających się lada moment wakacji, mieszały się w tym dniu z nutką smutku i nostalgii za sprawą kończącej szkołę klasy ósmej. Niejednemu uczniowi i nauczycielowi zakręciła się w oku łza na wspomnienie wspólnie przeżytych lat, które tak szybko minęły. Pożegnanie jest najtrudniejszym momentem w życiu człowieka. Trudno jest się rozstać z osobami, które okazały nam wiele ciepła, zrozumienia, inspirowały nas i fascynowały. Trzeba jednak pamiętać, że każda historia ma swój koniec, ale w życiu koniec jest początkiem nowej historii”. Twórzcie ją!

Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i inspirującą do głębszej refleksji częścią artystyczną. Klasa ósma stanęła na wysokości zadania, godnie i z szacunkiem, słowem i śpiewem podziękowała Dyrektorowi, nauczycielom i pracownikom szkoły za 10 lat wspólnej pracy.

Bardzo ważnym elementem zakończenia roku szkolnego było uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klasy VII, którzy złożyli przysięgę, iż godnie będą reprezentować naszą szkołę.

Jeszcze raz dziękujemy uczniom klasy ósmej, ale też i siódmej, którzy włączyli się w przygotowanie części artystycznej.

Kochani Absolwenci życzymy Wam sukcesu w dostaniu się do wymarzonej szkoły średniej. Pamiętajcie jednak, że zamykając pewien etap w swoim życiu i zaczynając nowy, zostawiacie cząstkę siebie w naszej szkole. Jesteście już częścią jej historii. Zawsze jesteście w niej mile widziani.

Bardzo dziękujemy rodzicom naszych absolwentów za miłe pożegnanie i pyszny słodki poczęstunek.

 

 

 

 

 

 

 

 

30.06.2022, 1:22
Skip to content