Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

„Wzorowa Łazienka 2016” – głosuj z nami!

To już 3. edycja programu „Wzorowa Łazienka 2016”. Celem programu jest promocja edukacji w zakresie higieny oraz promocja estetycznej aranżacji szkolnych łazienek. Dla szkoły, która zdobędzie największą liczbę punktów w programie organizator przewidział gwarantowaną nagrodę główną w postaci remontu i aranżacji/dekoracji łazienek na terenie szkoły o wartości 30 000 zł. Natomiast dla 200 szkół , które zdobędą 200 kolejnych miejsc organizator przewidział nagrody dodatkowe w postaci zestawów produktów marki Domestos. Jest o co walczyć!

W tym roku Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej postanowiła włączyć się do rywalizacji o główną nagrodę. Pierwszym etapem konkursu była rejestracja w programie. Następnie uczniowie pod kierunkiem nauczycielki plastyki Agnieszki Daśko wykonali prace graficzne, na których przedstawili swoje wizje łazienki marzeń. Najciekawsze projekty zostały  umieszczone w Galerii prac naszej szkoły na stronie www.wzorowalazienka.pl, gdzie można oddać na nie swój głos, postępując według poniższej instrukcji:

 

W wyszukiwarce internetowej wpisujemy adres strony www.wzorowalazienka.pl. Następnie klikamy zakładkę GŁOSUJ!, potem ODDAJ GŁOS,  wybieramy województwo LUBELSKIE, miejscowość BYCHAWA i szkołę SZKOŁA PODSTAWOWĄ IM. ZOFII PRZEWŁOCKIEJ W WOLI GAŁĘZOWSKIEJ i klikamy POKAŻ GALERIĘ. Następnie klikamy na okienko galerii. Pokażą się wszystkie zamieszczone tam prace plastyczne naszych uczniów. Wybieramy jeden i klikamy. Ukaże się czerwony pasek na którym wybieramy GŁOSUJ. Wyświetlą się dwie opcje. Możemy głosować przez FACEBOOKA lub naszą elektroniczną skrzynkę pocztową . Po wybraniu odpowiadającej nam opcji postępujemy zgodnie ze wskazówkami wyświetlającymi się na ekranie. 

Głosować można codziennie od 12 września do 30 listopada 2016r. Co prawda, jedna osoba może oddać każdego dnia tylko jeden głos, ale już z tego samego adresu I.P. można ich oddać nawet 200. Każdy głos się liczy! Aby wygrać, nasza szkoła potrzebuje ich nawet kilkadziesiąt tysięcy. Nie ukrywamy, że potrzebujemy Państwa wsparcia. Głosów Państwa rodzin i znajomych, i bardzo o nie prosimy. Tylko razem możemy zmienić szarą rzeczywistość w wymarzony świat dziecka.

 

22.09.2016, 2:04
Skip to content