Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Wielkanocny Kiermasz

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych rozpoczęły się w naszej szkole już na początku marca, kiedy z  inicjatywy Rady Rodziców postanowiono zorganizować świąteczny kiermasz. W prace plastyczne włączyła się cała szkolna społeczność. Dzieci wykonały bogato zdobione pisanki używając różnorodnych technik plastycznych. Rodzice poświęcili wiele godzin w domu i szkole, aby przygotować piękne stroiki na świąteczny stół.  Kiermasz odbył się 6 kwietnia 2014r. przy kościele parafialnym w  Woli Gałęzowskiej.

Cieszyły oczy cekinowe jaja, plecione  koszyczki, wiosenne  kurczaki i tradycyjne baranki, które można było kupić za niewielką cenę, aby wesprzeć  szlachetny cel. Zainteresowanie było ogromne przekroczyło oczekiwania organizatorów, ponieważ wszystkie ozdoby znalazły  szczęśliwych nabywców. Środki uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na organizację uroczystości nadania imienia Szkole Podstawowej w Woli Gałęzowskiej.

Pragniemy podziękować Księdzu Proboszczowi Leszkowi Żelaznemu, Rodzicom i Nauczycielom za pomoc w organizacji kiermaszu wielkanocnego oraz mieszkańcom za wsparcie naszej inicjatywy. 

06.04.2014, 6:43
Skip to content