Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej uroczyście przywitali rok szkolny 2015/2016. 

Na uroczystości dyrektor szkoły pan Mirosław Stoczkowski w krótkim powitalnym przemówieniu serdecznie powitał uczniów szkoły i grono pedagogiczne a w szczególności dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas pierwszych, życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Skierował też kilka słów do uczniów szóstej klasy przed, którymi ważny w ich życiu pierwszy egzamin – sprawdzian szóstklasisty, a co za tym idzie, intensywna i sumienna praca.
W uroczystości wzięli udział rodzice oraz zaproszeni goście.

Pani Magdalena Kostruba wiceburmistrz Bychawy w ciepłych słowach zwróciła sie do uczniów życząc im samych piątek i szóstek oraz wzorowego zachowania w nowym roku szkolnym.

DSCN3422

Ks. Leszek Żelazny wręczył Karolinie Wawrzykowskiej nagrodę za prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe w czasie mszy świętej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

DSCN3434

Nie obyło się również bez muzycznego akcentu. Ucznnica klasy czwartej Klaudia Zielonka zaśpiewała dającą niesamowitą energię piosenkę „Mam tę moc”, za którą otrzymała ogromne oklaski.

DSCN3423

Po raz pierwszy w  rozpoczęciu roku szkolnego uczestniczył poczet sztandarowy naszej szkoły. W roku szkolnym 2015/2016 poczet sztandarowy reprezentują: Julia Liwak, Wiktoria Wiśniewska oraz Daniel Juchna. 

DSCN3426

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego młodzież udała się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

01.09.2015, 10:00
Skip to content