Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Ślubowanie pierwszej klasy.

Ślubowanie uczniów pierwszej klasy to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. W piątkowe przedpołudnie 27 października 2017 roku, uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej złożyli uroczyste Ślubowanie. Pan Dyrektor Mirosław Stoczkowski rozpoczął uroczystość ślubowania przemówieniem, po czym odczytał słowa ślubowania pierwszoklasistów.
Następnie w obecności zaproszonych gości, rodziców i nauczycieli uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie.
Zanim jednak pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!
Serdecznie dziękujemy wychowawczyni klasy pierwszej Pani Halinie Powęzki za przygotowanie uroczystości oraz rodzicom pierwszaków za ogromną pomoc, życzliwość i przepyszny poczęstunek.

27.10.2017, 1:03
Skip to content