Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień. Uroczystość z tej okazji jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej.

Dnia 29 stycznia 2015r. odbyło się spotkanie przedszkolaków z kochanymi babciami i dziadkami. Dzieci przygotowały pod kierunkiem wychowawczyni  ciekawy program artystyczny. Dla licznie przybyłych gości wnuki przekazały najpiękniejsze życzenia wyrażone wierszem, piosenką i tańcem. Była to miła okazja, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za dobroć, miłość, cierpliwość i troskę. Specjalną niespodzianką dla zaproszonych gości było przedstawienie teatralne  pt.” Niespodzianka dla babci i dziadka.” Występ małych aktorów wywołał   u babć i dziadków ogromną radość  i został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie dzieci obdarowały gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Nie zabrakło również wspólnych tańców i zabaw.  Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Było to spotkanie pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. Wspaniała atmosfera przyczyniła się do umocnienia więzi  rodzinnej a także więzi ze szkołą. Dzień Babci i Dziadka na długo pozostanie w naszej  pamięci.

Dzień Babci i Dziadka_2

 

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

29.01.2015, 11:47
Skip to content