Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Zabawa choinkowa 2019

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa.
W dniu 26.01.2019r. w Szkole Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci.

Mimo lekkiego mrozu na zewnątrz, w  szkole panowała gorąca atmosfera. Wiele dzieci przybyło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem. O oprawę muzyczną zadbał zespół muzyczny. Czas upływał dzieciom na wesołej zabawie, były korowody, kółeczka i tańce. Kulminacyjnym punktem zabawy było pojawienie się Świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim zebranym dzieciom prezenty. Uśmiechy i wypieki na twarzach dzieci potwierdziły, że impreza była bardzo udana. W trakcie całej zabawy można było sobie zrobić wesołe i śmieszne zdjęcie w fotobudce.

Dziękujemy Świętemu Mikołajowi za przybycie :), nauczycielom za profesjonalną opiekę i zapewnienie bezpieczeństwa, rodzicom za przygotowanie najlepszych na świecie „kanapek choinowych” i oczywiście dzieciom z naszej szkoły oraz gościom za przemiłą zabawę. Do zobaczenia w przyszłym 2020 roku.

26.01.2019, 7:18