Szkoła Podstawowa
im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Szkolna impreza z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas, kiedy dzieci mogą cieszyć się swobodą, radością i zabawą. W Szkole Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej postanowiliśmy uczcić tę okazję, organizując niezapomnianą szkolną imprezę. Dzieci miały możliwość przeżyć niezwykłe chwile pełne atrakcji, które na długo pozostaną w ich sercach.
Spotkanie rozpoczęliśmy od pokazu talentów, podczas którego dzieci prezentowały taniec, śpiew i mistrzowską recytację. Każde dziecko miało szansę pokazać na co je stać, a widownia nagradzała młodych artystów gromkimi brawami. Rywalizacja sportowa była kolejną atrakcją, która dostarczyła uczestnikom niezapomnianych emocji. Dzieci mogły zmierzyć się w różnych dyscyplinach. Współzawodnictwo nie tylko wzmocniło więzi między uczniami, ale także rozwijało zdrową rywalizację i sportowego ducha. Mimo dużego wysiłku podczas zmagań sportowych, uczestnikom imprezy wystarczyło sił, by zaszaleć na dwóch ogromnych zjeżdżalniach. Nie mogło zabraknąć również ciekawych pokazów, które przykuły uwagę uczniów. Uczniowie klas 4-8 uczyli się od ratowników medycznych udzielania poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Gałęzowskiej uczyły, jak zrobić piękne, pachnące i naturalne mydełka. Pokazy fryzjerstwa prezentowane przez panią nauczycielkę i uczennice z „Hubala”, oferowały ciekawe inspiracje i możliwość zmiany wyglądu. Dzieci mogły zobaczyć, jak powstają modne uczesania i jak ważna jest dbałość o własny wygląd. Natomiast pokazom pożarniczym towarzyszyło bardzo duże zainteresowanie, gdyż strażacy prezentowali, jak działać w sytuacjach awaryjnych oraz jakie są podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Impreza była również niezwykle smakowita. Dzieci mogły cieszyć się pysznymi przekąskami, które dodawały im energii do dalszej zabawy. Chłodzące lody, chrupiący popcorn i puszysta wata cukrowa były idealnym uzupełnieniem tego wspaniałego dnia. Na koniec wszyscy udali się na wspólne ognisko. Rozpalenie ognia, pieczenie kiełbasek i wspólne biesiadowanie z licznie przybyłymi rodzicami tworzyło niepowtarzalną atmosferę tego pięknego i bardzo aktywnego .

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, dzięki którym ten dzień był wyjątkowy: Panu Januszowi Urbanowi Burmistrzowi Bychawy, Panu Piotrowi Gębie – dyrektorowi BCK, Panu Leszkowi Kuśmierzowi, Radzie Rodziców naszej szkoły, Paniom pielęgniarkom z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bychawie, Pani nauczycielce oraz uczennicom z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Wolinianki” w Woli Gałęzowskiej, druhom strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Gałęzowskiej.

 

Do zobaczenia za rok.

Zdjęcia z wydarzenia

Inne aktualności

Informacje

REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO ORAZ DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Mirosław Stoczkowski
REKRUTACJA do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej na rok...
Wydarzenia

Dzień Babci i Dziadka

Mirosław Stoczkowski
Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa okazja, aby docenić naszych najstarszych członków rodziny za ich...
100-lecie Szkoły

Kolędowanie uczniów klasy ósmej na stulecie Szkoły

Mirosław Stoczkowski
Dnia 4 i 6 stycznia 2025 roku z inicjatywy uczniów klasy ósmej, grupa młodych kolędników...
Wiadomości

Życzenia noworoczne

Mirosław Stoczkowski
Wydarzenia

Życzenia świąteczne

Mirosław Stoczkowski
Pasje Wydarzenia

Jasełka

Mirosław Stoczkowski
Boże Narodzenie to czas pełen tradycji, które łączą pokolenia i wprowadzają nas w magiczną atmosferę...
Wolontariat szkolny

Świąteczna wizyta w Domu Opieki im. Św. Brata Alberta w Bychawie

Mirosław Stoczkowski
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, który w wielu sercach budzi szczególną radość, ale...
#FunduszeEuropejskie Rozwiń skrzydła - wsparcie uczniów w Gminie Bychawa

Rozwiń skrzydła – projekt edukacyjny

Mirosław Stoczkowski
W ubiegłym tygodniu podczas zajęć edukacyjnych w ramach projektu „Rozwiń skrzydła – wsparcie uczniów w...
#FunduszeEuropejskie Rozwiń skrzydła - wsparcie uczniów w Gminie Bychawa Wydarzenia

MIKOŁAJKI 2024

Mirosław Stoczkowski
W dniu św. Mikołaja w naszej szkole odbyło się niezwykle radosne wydarzenie – występ uczniów...
Program wychowawczo-profilaktyczny Wolontariat szkolny

Akcja charytatywna na rzecz Bractwa Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta w Lublinie

Mirosław Stoczkowski
28 listopada 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Zofii Przewłockiej, jak co roku, rozpoczęła się...
Doradztwo zawodowe

Uczniowie poznają tajniki zawodu żołnierza – spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji

Mirosław Stoczkowski
W piątek, 29 listopada, uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w...
Pasje Wydarzenia

XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod hasłem: Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny.

Mirosław Stoczkowski
28 listopada 2024 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego w...
Skip to content