Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Kochanym Babciom i Dziadkom

Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej, choć do największych nie należy, zorganizowała imprezę naprawdę dużego formatu. Obchody Dni Babci i Dziadka zorganizowane 6 lutego 2019 roku, jeszcze długo pozostaną żywe i barwne w pamięci szkolnej społeczności, rodziców naszych uczniów oraz oczywiście najważniejszych osób tego dnia – babć i dziadków, którzy odpowiedzieli na zaproszenia swoich wnuków, pojawiając się na uroczystości w liczbie niemal 80 osób! Tak pozytywny odzew mocno nas zmotywował do zorganizowania prawdziwego „show”. Sądząc po opiniach naszych gości – chyba się udało!

Inscenizacja, w której brali udział uczniowie z klas 0-3, trwała blisko 60 minut. W każdą sekundę występu dzieci i ich opiekunowie włożyli sto, a może i dwieście procent serca i zaangażowania. Prezentując wysoki poziom umiejętności wokalnych, recytatorskich i aktorskich, mimo tremy i ciężaru odpowiedzialności za całościowy efekt, uczniowie zachwycili, rozbawili, a przede wszystkim wzruszyli swoje babcie i dziadków. Zapamiętamy to radosne wydarzenie jako piękny wyraz miłości do naszych drogich seniorów i mamy nadzieję, że są po nim jeszcze bardziej niż dotychczas dumni ze swoich wnuków.
Nad organizacją przedsięwzięcia czuwała  kadra pedagogiczna naszej szkoły oraz niezawodni rodzice, którzy wsparli inicjatywę między innymi poprzez przygotowanie pysznego poczęstunku. Upominki zostały własnoręcznie wykonane i wręczone dziadkom przez wnuczęta. Wszystkim babciom i dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

06.02.2019, 1:23