Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Festyn Rodzinny

W piękną, słoneczną, czerwcową niedzielę, tuż po Dniu Dziecka, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już II Festyn Rodzinny. Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że sala gimnastyczna oraz boiska wypełniły się tłumem gości.

Na uczestników festynu czekało mnóstwo atrakcji. W sali gimnastycznej zaprezentowały się formacje taneczne z pokazami przygotowanymi przez Panią Karolinę Bieńkowską oraz dzieci uczestniczące w kursie karate prowadzonym przez Pana Jacka Boguckiego. Następnie odbyły się występy wokalne uczestników konkursu piosenki polskiej. Podsumowaniem był pokaz mody letniej – kwiatowej, w której jury zasiadły dwie profesjonalne modelki Justyna Rybaczek – nasza uczennica oraz Aleksandra Kursa, którym bardzo serdecznie dziękujemy za udział w naszym festynie.   Po występach w Sali gimnastycznej udaliśmy się na boiska szkolne, gdzie ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszyła się fotobudka, w której można było zrobić śmieszne zdjęcia.  Niecodzienną darmową atrakcją był dmuchany zamek, malowanie twarzy, malowanie na folii „kolorowa bramka”.  Oblężenie przeżyły również samochody strażackie oraz pokaz, w którym nasi niezawodni strażacy zaprezentowali dzieciom na czym polega ich praca.

Przez cały czas festynu organizowane były zabawy ruchowe dla dzieci i rodziców. Było śmiesznie i bardzo sympatycznie.

Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, owocowe szaszłyki, sałatki oraz kiełbaska z grilla -wszystko przygotowane przez naszych rodziców.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. Wsparcia naszemu przedsięwzięciu udzielili:

Rodzice dzieci naszej szkoły;

Pan Leszek Kuśmierz;

Pan Wojciech Czapla;

Pan Tomasz Florek;

P.P.H.U. ASKO Pan Roman Sadłowski Lublin;

Firma Gastronomiczna „Retro” Danuta Siczek Krzczonów;

Dom Dziecka w Woli Gałęzowskiej;

Piekarnia GS Bychawa;

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie;

Dziękujemy wszystkim mamom, babciom, ciociom, które upiekły przepyszne ciasta, przygotowały zdrowe sałatki owocowe i oczywiście Wam – gościom, którzy przybyliście na nasz festyn.

Dziękujemy również nauczycielom i pracownikom szkoły za ogromny wkład w organizację tak bardzo udanej imprezy.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie. Do zobaczenia.

04.06.2017, 1:12