Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Wyjazd na lodowisko „Icemania”

W dniu 18 lutego 2016r. tradycyjnie jak co roku w czasie ferii zimowych uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Lublina na lodowisko „Icemania”.

Cele wyjazdu jakie sobie założyliśmy to propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, integracja oraz oczywiście dobra zabawa. Po raz pierwszy na lodowisko wyjechały dzieci z trzeciej klasy. Poradziły sobie bardzo dobrze.

Oczywiście nie obyło się bez wizyty w McDonaldzie (jeden raz w roku nikomu nie zaszkodzi). Dzieci nauczyły się jednocześnie jak korzystać z systemu zamawiania posiłków – po angielsku też:). Śmiechu było co niemiara.

Zmęczeni, ale szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do Woli Gałęzowskiej ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany. Teraz planujemy wyjazd do aquaparku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu za wyśmienitą zabawę, super humor no i oczywiście za bezpieczną jazdę. Dziękujemy również Panu Burmistrzowi za udostępnienie autobusu, a panu Janowi za bezpieczną i przyjemną jazdę:)

Zapraszamy do galerii.

18.02.2016, 6:16