Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Wyjazd na lodowisko

Realizując zapisy Programu Wychowawczego, Programu Profilaktyki oraz zalecenia Lubelskiego Kuratora Oświaty dotyczące bezpiecznego spędzania ferii zimowych Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej zorganizowała wyjazd na lodowisko.

Przy trzaskającym 14 stopniowym mrozie wyruszyliśmy o 7 rano spod szkoły do Icemanii. Wiózł nas niezawodny Pan Jan Ciołek, któremu dziękujemy za bezpieczną podróż. W tym miejscu dziękujemy również Panu Burmistrzowi Januszowi Urbanowi za bezpłatne użyczenie autobusu szkolnego.

Na lodowisku zabawa była przednia. Widać ogromne postępy u uczniów, którzy po raz kolejny pojechali z nami na lodowisko. A i ci, którzy po raz pierwszy nałożyli łyzwy na nogi też sobie nieźle radzili. Było tylko jedno ale! Za krótko 🙂 Wszyscy już po wyjściu z lodowiska pytali, kiedy znowu przyjedziemy pojeździć na łyżwach.? Miło, że się podoba! Po tak wyczerpującym, ale jakże miłym wysiłku musielismy coś przekąsić. Może to troszeczkę niezdrowe, ale raz do roku można sobie pozwolić na jakąś przekąskę w MacDonaldzie 🙂

Dziękujemy nauczycielom z naszej szkoły oraz Pani Elżbiecie Małeckiej z zaprzyjaźnionej bychawskiej placówki za opiekę nad dziećmi. A jutro? Jutro o 8 rano czeka nas 3 godziny wylegiwania w cieplutkiej wodzie w Aquaparku! Jadą z nami nasze absolwentki z gimnazjum. Już nie możemy się doczekać!

16.01.2017, 7:11