Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

„…to dla Was, Kochani Rodzice…”– przedszkolaki świętują Dzień Rodziny.

Dzieci w trakcie Dnia Rodziny

Rodzice są dla nas najważniejszymi osobami na świecie. Bardzo ich kochamy i staramy się o to, by byli z nas dumni. Aby pokazać naszą miłość i podziękować za wszystko, co dla nas robią, zaprosiliśmy ich na uroczystość Dnia Mamy i Taty.

Dzień  3 czerwca 2022 r. w naszym przedszkolu był bardzo szczególny.  Już od rana dzieci oczekiwały przybycia zaproszonych gości na uroczystość Dnia Rodziny. Taniec z serduszkami w rytm piosenki ,,Cudownych rodziców mam”  wzruszył nie tylko  rodziców. Przedszkolaki również rozbawiły gości wierszykami i tańcami. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali życzeń, wierszy, piosenek. Burzliwe oklaski świadczyły o tym, że występ naszych małych artystów bardzo się podobał. Uroczystość zakończyła się głośnym ,,sto lat” i wręczeniem upominków. Miłym akcentem był także słodki tort przygotowany przez mamę Mai.

Dzień ten uświadomił nam jak ważna w życiu małego człowieka jest rodzina: mama i tata. W miłej, radosnej atmosferze przedszkolaki z naszej szkoły świetnie spędziły czas, a wrażenia na pewno na długo pozostaną w ich pamięci.

 

03.06.2022, 10:42
Skip to content