Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Laurki dla taty

Dzieci pracujące przy kwiatach z papieru

23 czerwca to niewątpliwie ważne święto w życiu każdego dziecka i jego taty. Składanie życzeń i wręczanie prezentów stało się coroczną tradycją. Każdy z nas chce wybrać wyjątkowy prezent, który pokaże naszą wdzięczność za miłość otrzymywaną każdego dnia. Dzień ten to również bardzo dobra okazja do spędzenia wspólnych i niezapomnianych chwil.

Chcąc się przygotować do tak podniosłej uroczystości nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej zaprosili Panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Wolinianki” na warsztaty plastyczne. Członkinie koła znane są ze swoich uzdolnień artystycznych.

Zorganizowane w szkole spotkanie miało na celu własnoręczne przygotowanie upominków dla naszych tatusiów. Wytrwała praca w połączeniu ze świetną zabawą przyniosła oczekiwany efekt. Powstały przepiękne laurki, które bez wątpienia będą przypominały, jak wielką miłość kryją małe, dziecięce serduszka. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom: Dorocie, Monice i Annie za poświęcony czas i słodki upominek.  Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze niejedną okazję do kolejnych spotkań.

 

Nauczyciele i Uczniowie

Szkoły Podstawowej im. Zofii Przewłockiej

w Woli Gałęzowskiej

22.06.2021, 10:00
Skip to content