Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 11 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej  odbyła się niezwykła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Pan dyrektor Mirosław Stoczkowski serdecznie powitał przybyłych gości. Złożył życzenia zdrowia i pomyślności oraz radości z dzielenia się własnymi pasjami z wnuczkami i wnukami. Przy trzaskającym na zewnątrz mrozie dzieci zaprezentowały pełną wigilijnego ciepła i humoru opowieść o narodzinach Jezusa oraz o tym, jak ważna w życiu każdego człowieka jest kochająca rodzina.

Wzruszone Babcie i nie mniej przejęci Dziadkowie otrzymali od swoich pociech laurki z życzeniami, a od dzieci z chóru słodkie upominki.

Były to wspaniałe chwile, pełne, ciepła, serdeczności, wzruszeń, uśmiechu i wspólnej zabawy. Miło jest sprawić radość i podarować uśmiech na twarzy komuś, kto całe swoje życie poświęcił wnukom. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem dziękując za miło spędzone chwile.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do przygotowania tak wspaniałej uroczystości.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych szczęśliwych dni w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Zapraszamy na Facebooka:

 https://www.facebook.com/SzkolaWolaGalezowska/posts/1871459456444189?notif_t=like&notif_id=1484153005440917

11.01.2017, 5:54