Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Choinka szkolna

Na co dzień szkoła to miejsce, w którym króluje duch nauki. Jednak gdy zbliża się karnawał,  nasi uczniowie  uczestnicząc w codziennych zajęciach,  z niecierpliwością oczekują nie tylko zakończenia pierwszego semestru i ferii zimowych, ale także szkolnej choinki.

W tym roku w czasie zabawy wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego z inscenizacją „Rzepka” Juliana Tuwima oraz dzieci klas I-VI, które pod kierunkiem Pani Haliny Powęzkiej przygotowały koncert kolęd i pastorałek.

Oczywiście nie mogło się obyć bez wizyty miłego gościa Św. Mikołaja, który zawitał do nas z całą górą prezentów ku uciesze wszytkich dzieci.

„Choinka” szkolna jest imprezą integrującą całą społeczność. Muzyka i taniec tworzą beztroski klimat zabawy tak potrzebny młodym ludziom. ,,Choinka” w naszej szkole jest także wspaniałą okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy bardzo chętnie organizują  tę imprezę dla swoich pociech, pilnują porządku i przygotowują wspaniały poczęstunek. W tym roku również ta zabawa stała się okazją do wspólnego spotkania uczniów, rodziców i nauczycieli.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji zabawy choinkowej.

16.01.2016, 11:09
Skip to content