Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej

Choinka szkolna

dwa rzędy dzieci tańczą kaczuszki

Jedną z najbardziej oczekiwanych imprez w roku szkolnym jest uroczysta zabawa choinkowa, na której bawią się uczniowie szkoły wraz z rodzinami i zaproszonymi przyjaciółmi.

W tym roku choinka odbyła się 11 stycznia. Tym samym otwierała ona symbolicznie okres ferii zimowych.

Pierwsze takty muzyki rozbrzmiały o godzinie piętnastej, ale zabawa, jak zwykle, rozkręciła się na dobre nieco później, gdy wszyscy goście byli już na miejscu, gotowi do choinkowych tańców. W przerwach zabawy dzieci mogły posilić się przygotowanym przez rodziców przepysznym poczęstunkiem (miedzy innymi najlepszymi na świecie kanapkami choinkowymi). Dj Piotr wyśmienicie poprowadził zabawę od pierwszej do ostatniej minuty! Wszyscy uczestnicy bez względu na wiek, bawili się rewelacyjnie. Świetnie spisała się również Pani animatorka, która wymalowała wszystkie chętne buzie (a było ich bardzo dużo) w kotki, tygryski maszkary i inne fantastyczne stworki. Prowadziła także zabawy dla dzieci. Dziękujemy bardzo.

O godzinie 17, ku wielkiej uciesze uczniów, a zwłaszcza najmłodszych, do naszej szkoły przybył święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Wszystkie dzieci otrzymały paczki słodyczy przygotowane przez Radę Rodziców.

Nauczyciele wraz z rodzicami zadbali o bezpieczeństwo uczniów w czasie imprezy, pełniąc wyznaczone dyżury.

Zabawa choinkowa trwała do godziny 20-tej, upłynęła w przyjemnej, życzliwej atmosferze i bez wątpienia stanowiła udane zakończenie pierwszego semestru. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor; każdy był uśmiechnięty i zadowolony. Na pewno to wydarzenie przejdzie do historii szkoły jako bardzo udane.

W imieniu Rady Rodziców, nauczycieli dziękujemy za liczne przybycie, pomoc w jej organizacji i dobrą zabawę. Już teraz zapraszamy za rok, na kolejną zabawę choinkową.

Ps. W poniedziałek zapraszamy na wspólny wyjazd na lodowisko Icemania, a w środę na wyjazd do Aquaparku.

12.01.2020, 8:53
Skip to content